فروش اولین کتاب آموزش Qlik View به زبان فارسی تالیف استاد بابک پیروز

  تاریخ ارسال : ۱۳۹۵/۱۰/۷  


معرفی یک کتاب

نیاز امروز مدیران سازمانها و کسب و کارهای ایرانی، رصد کردن بهتر وضعیت کلی سازمان است. این امر با کمک داشبوردهای اطلاعاتی دقیق میسر میشود. البته باید قبل از طراحی داشبوردها زیرساخت دادهای سازمان و معماری اطلاعات در آن به درستی شکل گرفته باشد

بی شک جامع ترین ابزار ترسیم داشبوردها، امروزه نرم افزار کلیک ویو (QlikView) میباشد .

کلیک ویو نرم افزار هوش تجاری (Business Intelligence) یا BI است که در بیش از 100 کشور دنیا حدود 40 هزار مشتری دارد این نرم افزار قابل انعطاف پذیرترین پلت فرم هوش تجاری (BI) است که توسط شرکت QLIK-TECH ارایه شده. این ابزار با ترکیب نمودن قابلیت هایی همچون ارایه پویا ، تجزیه و تحلیل و به کارگیری آنی داده ها ، به کاربران توانایی اخذ تصمیمات تجاری مبتکرانه را می دهد و به بهترین نحو داده ها را به دانش تبدیل میکند. 

کتاب " کلیک ویو با رویکرد هوش تجاری"  به قلم جناب آقای مهندس بابک پیروز، اولین کتاب فارسی و تالیف شده این نرم افزار در حوزه ی هوش تجاری است که مولف با شیوه ای کاملا کاربردی به گونه ای قابل فهم برای بهره بردن تمام افراد از مطالب، چه با زمینه ی IT و چه غیر IT  بیان شده است.

آقای مهندس بابک پیروز مولف این کتاب، در حال حاضر تنها در موسسه ی فراتر از دانش به تدریس مشغول هستند و برای مشاهده ی رزومه ی ایشان میتوانید به صفحه ی آشنایی با اساتید مراجعه نمایید.

برای دریافت این کتاب با 17درصد تخفیف، به قیمت بیست هزار تومان با موسسه تماس بگیرید.لینک محتوای دوره ی آموزش نرم افزار کلیک ویو (QlikView)  و دوره ی پیشرفته ی آموزش کلیک ویو و کلیک سنس