پیام ریاست هیئت مدیره

دوستان و سروران عزيز و گرامی 

پس از گذشت بيش از 24 سال از شروع به کار فراتر از دانش به عنوان يک مرکز تخصصي مشاوره و آموزش NET. و SQL Server در ايران، شاهد بلوغ شرکت و ارائه تخصصی ترين آموزش کاربردي در همه زمينه های چرخه توليد نرم افزار توسط اساتيد بنام و حرفه ای هستيم.

امروز فراتر از دانش با افتخار اعلام مي کند که در همه سطوح از ابتدايی تا بسيار پيشرفته دوره های تربيت تحليلگر، طراح، برنامه نويس، مدير بانک اطلاعاتی و معمار نرم افزار را ارائه می نمايد.

ما رسالت خود را نه فقط آموزش نيروهاي جوان و تازه فارغ التحصيل و آماده سازي آنان براي ورود به محيط کار، بلکه به روز رساني بالاترين سطح از متخصصان نرم افزار کشور براي بهره گيري از آخرين تکنولوژي روز قرار داده ايم.

آنچه که فراتر از دانش را از ساير شرکتها و موئسسات آموزش IT در ايران جدا مي کند و آن را به اين درجه از کمال و موفقيت رسانده است به عقيده اين جانب عبارتند از:

 ۱)  قرار گرفتن کيفيت آموزش به عنوان اصل اول و اساسي و خدشه ناپذير در همه ارکان فعاليت شرکت.

 ۲)  استفاده از اساتيد حرفه اي و با تجربه و شناخته شده بر اساس يک برنامه ثابت هفتگي که درهر ترم تکرار مي گردد.

 ۳) فضاي آموزشي  مدرن، مناسب و آرام؛ طراحي شده براي آموزش IT.

 ۴) مشاوره و هدايت دانشجو براي رسيدن به هدف از ابتداي ورود به سيستم تا زماني که به سطح دانش و کارايي مطلوب مي رسد.

 ۵) امکان تکرار کلاس براي دانشجو با پرداخت ۵۰ % هزينه مشروط به وجود صندلي خالي در کلاس.

 ۶) وجود نظام تخفيف و تقسيط شهريه براي کمک به دانشجويان محترم

و بالاخره در يک کلام، ما اعتقاد داريم که تجربه فراتر از دانش است و همه سعي خود را معطوف آن نموده ايم که نه تنها دانش، بلکه تجربه خود را نيز به دانشجويان محترم انتقال دهيم و آنان را آماده کنيم که بتوانند نياز بازار کار به متخصصان نرم افزار را برآورده سازند.

ارادتمند
پرويز آقاصادقي