خوش بود چون محك تجربه آید به میان

شرکت فراتر از دانش اولین  مرکز تخصصی مشاوره - پشتیبانی و آموزش Visual Studio .NET & SQL Server در ایران است و در مرداد ماه 1379 با هدف گسترش دانش نوین نرم افزار و آماده سازی متخصصان نرم افزار برای استفاده بهینه و مطلوب از محیط  Microsoft .Net  تاسیس گردید. 

ما اعتقاد داریم كه تجربه فراتر از دانش است و انتخاب نام شركت نیز با همین اعتقاد صورت پذیرفته است. بنیان گذاران شركت كه هر یك بیش از 30 سال سابقه كار طراحی و پیاده سازی سیستمهای بزرگ اطلاعاتی را دارا می باشند سالها تجربه تدریس را به دوش می كشند و نیز  اساتید شركت كه بدون استثناء از میان خبرگان با تجربه حرفه ای انتخاب شده اند، نه تنها دانش به روز خود را در اختیار دانشجویان قرار می دهند، بلكه تجربه سالها طراحی سیستم و برنامه نویسی خود را نیز با آنان در میان می گذارند.  

قطعاً سئوالی كه در وحله اول در ذهن همه نقش می بندد آن است كه با توجه به تعداد بسیار كلاسهای آموزشی كامپیوتر در سطح شهر تهران، چرا ما به فكر تاسیس این شركت افتادیم. چه چیز در این شركت با دیگران متفاوت است و راز موفقیت آن در چیست؟ 

آنچه كه فراتر از دانش را از سایر مؤسسات آموزشی و شركتهای فعال در زمینه آموزش IT متمایز می كند، آن است كه این شركت فقط روی طراحی و تحلیل و ایجاد سیستم های نرم افزاری تمركز دارد زیرا فكر می كنیم امكان ندارد یك شركت بتواند در همه زمینه های نرم افزار، سخت افزار٬ شبكه و گرافیک نظیر:

 Microsoft ,Oracle ,Cisco ,Linux ,Photoshop ,3DMax ,Word ,Excel ,Access ,ICDL ,Office, Matlab!!!!

 كلاس برگزار كند و ادعا هم داشته باشد كه همه كلاسهایش در یك سطح از نظر كیفیت برگزار می گردند. معمولاً این شركتها ماه ها منتظر می مانند تا یك كلاس به حد نصاب لازم برای تشكیل برسد و آنگاه شتابزده به دنبال استادی می گردند كه بتواند موضوع كلاس را تدریس كند! و البته واضح است كه چه معلمی را با آن عجله خواهند یافت و چه كلاسی تشكیل خواهد شد!!  

ما برعكس فقط حوزه های مقدماتی و  تخصصی لازم برای ایجاد یک سیستم نرم افزاری بزرگ یا کوچک را تدریس می کنیم. برای همین هم كلاسهایمان خیلی زود به حد نصاب تشكیل (10 نفر) می رسند و استاد های شناخته شده و آزمایش خود را پس داده هم به صورت دائمی و معمولاً تمام وقت در اختیار شركت می باشند و لذا كیفیت آموزش در فراتر از دانش نه پدیده ای اتقاقی بلكه یك اصل قطعی و خدشه ناپذیر در همه فعالیتهای شركت است. 

محیط كلاسها بسیار آرام و ایده آل و هر دو نفر دانشجو حداكثر از یك كامپیوتر مدرن استفاده می كنند. سیستم عامل همه دستگاههای كامپیوتر Windows 10 می باشد و همگی در محیط شبكه به هم متصل می باشند، لذا استاد قادر است كه پروژه های عملی را در محیط شبكه نیز شبیه سازی نماید.