اساتید فراتر از دانش

 • پرویز آقاصادقی
 • حمیدرضا گرانمایه
 • محسن آذری
 • محمدرضا جان محمدی
 • عباس خداپرست
 • علی تجویدی
 • پویا شهبازیان
 • بابک پیروز
 • مسعود دانش پور
 • محسن درم بخت
 • حسین طاهری
 • عرفان معارفی
 • میثم پورمنفرد عظیمی

پرویز آقاصادقی

دارای مدرک کارشناسی ارشد فرآیند

ایشان در طی بیش از 30 سال تجربه کاری خود از برنامه نویس تا طراح سیستم و بالاخره مدیریت IT و مدیریت عامل شرکت نرم افزاری ، همواره بعد از وقت اداری به شکل مستمر به تدریس دوره های مختلف برنامه نویسی و بانکهای اطلاعاتی مشغول بوده اند و از سال 1377 تا کنون SQL Server و Visual Studio را به صورت حرفه ای تدریس نموده اند. 

دانلود فایل رزومه

حمیدرضا گرانمایه

کارشناسی

ایشان دارای 12 سال سابقه تدریس در دوره های #C و VB می باشند.

محسن آذری

کارشناسی نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد جنوب تهران

ایشان بیش از پنج سال تجربه طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری و زیر ساخت آنها را با استفاده از ابزارهای شرکت Microsoft دارا می باشند و سابقه مدیریت فنی در پروژه های نرم افزاری مربوط به سازمان بنادر و دریانوردی را دارا می باشند .

دانلود فایل رزومه

محمدرضا جان محمدی

کارشناس نرم افزار

ایشان ​6سال سابقه طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری Desktop و Web را به عنوان برنامه نویس و مدیریت فنی دارا می باشند. عمده فعالیت ایشان در زمینه تولید نرم افزار های نظارت و کنترل شبکه های WAN می باشد.

همچنین در ​4سال گذشته در کنار سایر فعالیت ها به تدریس و مشاوره دوره های متخلف IT مشغول به کار می باشند.


عباس خداپرست

کارشناس کامپیوتر -نرم افزار

ایشان از سال 1379 در حوزه های تولید و تحلیل نرم افزار حضور داشته و در سطح وسیعی از پروژه ها از تولید شبیه سازهای صنعتی تا نرم افزار های مبتنی بر ابزارهای قابل حمل شرکت داشته اند. ایشان هم کنون مشاور تعدادی از وزارت خانه ها ، سازمانهای دولتی  و شرکتهای خصوصی در ضمینه های شناخت، تحلیل و تولید نرم افزار می باشند. از پروژه های بین المللی ایشان می توان به تحلیل و تولید در پروژه های نرم افزار در آلمان، امارات عربی متحده، ژاپن و برزیل اشاره نمود. حوزه تخصصی فعالیت ایشان در تحلیل و توسعه (JAVA,PHP,C) بر روی پلتفرمهای Windows, Linux, Mac, Android می باشد.


دانلود فایل رزومه

علی تجویدی

دکترای مهندسی نرم‌افزار

 • پایگاه داده ها، ساختمان داده، طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی، مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی پیشرفته، سیستم عامل ( دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفرش)
 • پایگاه داده ها، مهندسی نرم افزار، ایجاد بانک های اطلاعاتی (جهاد دانشگاهی اراک)
 • ساختمان گسسته، مبانی برنامه نویسی (پاسکال)، برنامه نویسی پیشرفته ( دانشگاه پیام نور اراک)
 • شبکه و مبانی کامپیوتر مدرس هنرستان حضرت قائم اراک سال تحصیلی ۸۰
 • مدرس SQL Server Design شرکت پژواک و شرکت تاژان
 • مدرس SQL Server Admin شرکت پژواک

دانلود فایل رزومه

پویا شهبازیان

لیسانس کامپیوتر-نرم افزار از دانشگاه رازی کرمانشاه

پویا شهبازیان فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه رازی کرمانشاه است، وی از سال 1380در این حوزه مشغول به کار می­باشد، ایشان تجربه کار در شرکتهای نامی کشور در حوزه نرم افزار و نیز  مجموعه­ایاز پروژه­های ملی را درکارنامه خود دارند؛ ایشان هم اکنون بر حوزه­ های متدولوژی­های تولید نرم افزار، معماری و طراحی نرم افزار با استفاده از تکنولوژی­ های مایکروسافت متمرکز هستند. وی تالیف کتاب «روش کاربردی تحلیل نیازمندی های نرم ­افزاری» را با همکاری آقایان یوسف مهرداد و مظفر ایراف را در کارنامه خود دارند، علاوه بر کار مشاوره و مشارکت در تولید نرم ­افزارهای سازمانی ایشان بخشی از زمان خود را به آموزش در حوزه های تخصصی­ شان اختصاص داده اند.

دانلود فایل رزومه

بابک پیروز

کارشناس نرم افزار

تحلیلگر، طراح و برنامه نویس پروژه ، سابقه کاری در زمینه های تحلیل، طراحی، پیاده سازی و مدیریت یکپارچه بانک های اطلاعاتی.

دارای تجربه کاری در تیم های طراحی و پیاده سازی نرم افزار.

موءلف کتاب "کلیک ویو با رویکرد هوش تجاری" 

12 سال تجربه به عنوان مشاور، مدیر پروژه و مدرس در حوزه طراحی سیستم های هوش تجاری، Microsoft BI Tableau، QlikView، Qliksense 

مشاور هوش تجاری بهسازان ملت

مشاور هوش تجاری بیمه سرمد

مشاور هوش تجاری گروه کارخانجات یزد باف

مدرس و مشاور هوش تجاری شرکت ملی نفت ایران

سابقه تدریس بیش از 500 ساعت QlikView و Qliksenseدانلود فایل رزومه

مسعود دانش پور

کارشناسی نرم افزار

دانش آموخته ی رشته علوم کامپیوتر گرایش سیستم های اطلاعاتی، و متخصص در طراحی سامانه های تحت وب،مشاور و مدرس  طراح و تحلیل گر نرم افزار های Enterprise و Large scale و دارای سابقه همکاری در چندین پروژه در سطح کلان و ملی.


دانلود فایل رزومه

محسن درم بخت

کارشناس ارشد نرم افزار

ایشان دارای سابقه 10 ساله در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری می باشند. از سال 1388 وارد پروژه های نرم افزاری تحت وب شدند و در این سال ها در پروژه های مختلفی نقش برنامه نویس، مدیر پروژه و مشاور را داشته اند.

دانلود فایل رزومه

حسین طاهری

کارشناسی نرم افزار

کارشناسی نرم افزار

دانلود فایل رزومه

عرفان معارفی

کارشناسی نرم افزار

ایشان به مدت چهار سال قبل از سال 87 مشغول به کار در زمینه ی شبکه های کامپیوتری بوده اند و از آن پس تا کنون صرفا به طور تخصصی در زمینه ی شیرپوینت و هوش تجاری در شیرپوینت به فعالیت پرداخته اند و همچنین از سال 90 تا کنون به تدریس موارد مختلف روی شیرپونت مشغولند.

دانلود فایل رزومه

میثم پورمنفرد عظیمی

کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر - فناوری اطلاعات

ایشان بیش از 9 سال در صنعت فناوری اطلاعات و در برخی از بزرگترین پروژه های ملی شامل : سیستم کوربانکینگ، سامانه های یکپارچه، آنتی ویروس بومی مشارکت داشته اند و از سال 1390 به صئرت تخصصی به تدریس و آموزش در کنار سایر فعالیتهای خود پرداخته اند. گفتنی است همواره علاقه به توسعه و افزایش مهارت های فنی فردی و طراحی دوره های کاربردی به منظور حضور موفق در بازار کار برای دانشجویان از اهداف ایشان بوده است.

دانلود فایل رزومه