پیام ریاست هیئت مدیره

دوستان و سروران عزيز و گرامی 

پس از گذشت بيش از 16 سال از شروع به کار فراتر از دانش به عنوان يک مرکز تخصصي مشاوره و آموزش .NET  و SQL Server  در ايران ، شاهد بلوغ شرکت و ارائه تخصصی ترين  آموزش کاربردي در همه زمينه های چرخه توليد نرم افزار توسط اساتيد بنام و حرفه ای هستيم.

امروز فراتر از دانش با افتخار اعلام مي کند که در همه سطوح از ابتدايی تا بسيار پيشرفته دوره های تربيت تحليلگر ، طراح ، برنامه نويس ، مدير بانک اطلاعاتی و معمار نرم افزار را ارائه می نمايد.

ما رسالت خود را نه فقط آموزش نيروهاي جوان و تازه فارغ التحصيل و آماده سازي آنان براي ورود به محيط کار ، بلکه به روز رساني بالاترين سطح از متخصصان نرم افزار کشور براي بهره گيري از آخرين تکنولوژي روز قرار داده ايم.

آنچه که فراتر از دانش را از ساير شرکتها و موئسسات آموزش IT در ايران جدا مي کند و آن را به اين درجه از کمال و موفقيت رسانده است به عقيده اينجانب عبارتند از:

 ۱)  قرار گرفتن کيفيت آموزش به عنوان اصل اول و اساسي و خدشه ناپذير در همه ارکان فعاليت شرکت.

 ۲)  استفاده از اساتيد حرفه اي و با تجربه  و شناخته شده بر اساس يک برنامه ثابت هفتگي که درهرترم تکرارمي گردد.

 ۳) فضاي آموزشي  مدرن ، مناسب و آرام ؛ طراحي شده براي آموزش IT.

 ۴) مشاوره و هدايت دانشجو براي رسيدن به هدف از ابتداي ورود به سيستم تا زماني که به سطح دانش و کارايي مطلوب مي رسد.

 ۵) امکان تکرار کلاس براي دانشجو با پرداخت ۵۰ % هزينه مشروط به وجود صندلي خالي در کلاس.

 ۶) وجود نظام تخفيف و تقسيط شهريه براي کمک به دانشجويان محترم

و بالاخره در يک کلام ، ما اعتقاد داريم که تجربه فراتر از دانش است و همه سعي خود را معطوف آن نموده ايم که نه تنها دانش ، بلکه تجربه خود را نيز به دانشجويان محترم انتقال دهيم و آنان را آماده کنيم که بتوانند نياز بازار کار به متخصصان نرم افزار را برآورده سازند.

ارادتمند
پرويز آقاصادقي