Introducting Microsoft Power BI


گروه کتاب های : Self Service BI
دانلود کتاب : مشاهده صفحه دانلود
رمز فایل : www.fad.ir

معرفی کتاب :

مایکروسافت ایده ی Self-Service BI را در سال 2009 با ارائه ویژگی Power Pivot در اکسل 2010 معرفی کرد. در آن زمان این معرفی مورد استقبال فراوان رو به رو نبود و تبلیغات و کنفرانسی برای آن برگزار نشد اما همه چیز به آرامی همراه با عده ی کمی از کاربران مشتاق تکنولوژی آغاز شد، در حالی که بخش وسیعی از مردم از وجود آن اطلاع نداشتند. با ارائه ی PowerBI انقلابی در تکنولوژی های قبلی مانند افزونه های اکسل، Power Pivot، Power Query و Power View به وجود آمد. شما می توانید از PowerBI همراه یا بدون Excel استفاده نمایید و دیگر به ورژنی از آفیس نصب شده بر روی سیستم خود نیاز ندارید. همچنین با وجود Power BI دیگر برای به اشتراک گذاری گزارش ها از SharePoint نیازی نیست. 
کاربران و تحلیلگران داده نیازمند قدرت، سادگی، مصورسازی جدید و مشاهده گزارشات بر روی دستگاه های قابل حمل خود هستند که همگی در PowerBI موجودند. 
شروعی پر شتاب در Microsoft PowerBI نوشته ی دو متخصص آلبرت فراری و مارکو روسو برای کمک به معنی بخشیدن به داده، مصور کردن داده ها برای مدیریت و تشخیص بخش های پر معنی اطلاعات، در جریان همیشگی روند اطلاعات بودن و رساندن شرکت به مرز های جدید توسط این داده های مدیریت شده. 
این کتاب مبانی و پایه ی Microsoft PowerBI را از طریق سناریو های عملی و کاربردی، استفاده از ابزارها و نحوه ی ایجاد راه حل های آنالیتیک را به خواننده می آموزد. این کتاب شما را قادر می سازد تا بفهمید که چه زمانی و چگونه از PowerBI برای مدیریت و مصورسازی داده های خود استفاده کنید و به خواننده را به سمت بهبود پروسه های کسب و کار خود سوق می دهد.